Xmarks

Xmarks para Safari 1.3.3

Synchronizacja zakładek w Safari nigdy nie była łatwiejsza

Zalety

  • Tworzy kopię bezpieczeństwa zakładek i nieustannie ją aktualizuje
  • Automatycznie synchronizuje zakładki i hasła na wielu komputerach
  • Daje dostęp do zakładek przez stronę WWW

Wady

  • Niepełne tłumaczenie

Doskonały
9

Xmarks to rozszerzenie do przeglądarki Safari automatycznie synchronizujące nasze zakładki i hasła na różnych komputerach. Wcześniej znane było pod nazwą Foxmarks.

Jeśli korzystasz z przeglądarki internetowej na więcej niż jednym komputerze, pojawia się problem synchronizacji zakładek (bookmarks). Zapisując stronę w ulubionych, chciałoby się móc do niej wrócić na innym komputerze. Podobny problem zachodzi, gdy trzeba przeinstalować system Windows. Rozszerzenie Xmarks rozwiązuje te dwa problemy za jednym zamachem, tworząc kopie zapasowe zakładek na zdalnym serwerze.

Synchronizacja zakładek może odbywać się automatycznie lub na Twoje życzenie. Dodatkowo możemy zapisać hasła do serwisów WWW, z których korzystamy. Jeśli boisz się trzymać pliki "w chmurze", Xmarks umożliwia podłączenie własnego serwera, na którym będą przechowywane Twoje dane.

Xmarks to świetne rozwiązanie dla tych użytkowników Internetu, którzy korzystają z więcej niż jednego komputerza. Twoje ulubione strony będziesz mieć zawsze pod ręką.

Najczęściej pobierane Internet i sieci na Mac

Więcej
Xmarks

Download

Xmarks para Safari 1.3.3

Opinie użytkowników o Xmarks

  • według Anonymous

    wady.
    program nie działa wogóle na PC - synchronizacja pomiedzy 2 kompami z przeglądarką safari pc! co za badzie...   Więcej